Leden 2010

Ředitel oplizlej hnusák! (sorry,ale je to hnusná faktická poznámka)

28. ledna 2010 v 22:52 | Cassííík |  Oznámení
Mnooooo dneska se potvrdila moje přezdívka od holek lama.....
Dostali jsme jenom výpis z vysvědčení.Já jsem si ho šoupla do lavice a zapoměla na něj samosebou jak jinak že :D
Mno v 17:00 jsem šla pro bráchu do družiny a potkala jsem ředitele zase v blbé náladě a tak jsem hnedka odběhla od toho nápadu škemrat o klíče od 8.A abych si došla pro ten zatracenej výpis...ještě by mě sjel za to co jsem si to dovolila zapomenout si výpis!
Já se mu ani nedivým že byl nasranej...když ho většina učitelů nesnáší...za ty jeho pitomý nápady,mít kratší volno a učit se celejch 6 hodin když se dává výzo,taky že byli učitelé pěkně nabroušení......proč musel ten starej říďa odejít do důchodu!grrrrr....ještě rok a půl a vypadnu...i když se mi po našich učitelích bude stýskat nepočítám ředitele a učitelku na výtvarku!
mno nic známky se mi sem nechtěj vypisovat,ale dopadlo mnohem lépe než min. rok :)
zatím pppp už mám pokračování povídky Pláč,ale přidám ho bud v pátek nebo až v pondělí.....zatím pppp zítra jedu na hory a vrátím se až v neděli a pak se musím načit na Přírodopis :D

Chobits animky :)

28. ledna 2010 v 22:28 | Cassííík |  Obrázky Chobits

Animky a avatary

28. ledna 2010 v 22:22 | Cassííík |  Obrázky Gravitation

1.Life clumsy vampiress-Bolestivé vzpomínky

24. ledna 2010 v 21:43 | Cassííík |  Life clumsy vampiress
k

Raz,dva,tři……deset,před pikolou za pikolou nikdo nesmí stát nebo nebudu hrát!
Mladý kluk s bronzovými vlasy se otočí zády ke stromu a před ním stojí asi sedmiletá malá holčička s čokoládově hnědými vlásky a s krásným úsměvem na tvářích.
Zoe copak jsem ti neříkal,že nemůžeš stát za mnou?!zvýšil hlas mladý klučina.
Ale Edwarde!uculila se…
Ne Zoe! (čti Zouí) Já už s tebou nehraji!škádlil ji Edward.
Snažil se tvářit vážně,ale smutný výraz malé holčičky ho donutil k úsměvu.Hlavu měla sklopenou a dlouhé vlásky jí spadli ze zad na hruď.
Edward jí jemně chytl za její malou kulatou bradičku,odhrnul jí pár neposlušných vlasů z obličeje a usmál se na ní kouzelným úsměvem.
Jak bych si s tebou nemohl hrát.Co by jsi pak dělala?Akorát by jsi se unudila k smrti a nebo by jsi k ní někoho dohnala.Ještě že jsem imunní….Smích….
K jeho smíchu se po chvilince přidal pištivý smích Zoe.
Byli si tak podobní.Jejich zelená očka jim svítila štěstím,úsměvy byli široké,upřímné a krásné.I podle rysů jejich tváře by jste usoudili,že se jedná o sourozence.Byli jak dvojčata,až na pár odlišností…On byl o tři roky starší.Na svůj věk byl hodně inteligentní a rozumný,i když to tak někdy nevypadalo.Jeho sestřička,až na tu podobu byla jeho přímí protiklad…

…devět,deset.
Zoe se otočila,rozhlédla se kolem do kola a zastavila se pohledem na poli s žitem.Kousíček od místa kde stála vyletěl pár holubic.Rozeběhla se a skočila…BUM…
Měla pevně zavřená očka a ne a ne je otevřít.As tak minutu jí trvalo než si uvědomila,že dopadla na měkké…
Otevřela jedno oko a pohlédla na to pod sebou.Než stačila otevřít druhé očko zakřičela: Mám tě!...Smích… Paní jsi mě Zoe! Darling …Smích…

Doktorko Darling!
Paní doktorko!
Paní doktorko!
Můj pohled spočíval na bílé zdi se světle modrým pruhem.Párkrát jsem zamrkala, i když to nebylo nutné a pohlédla jsem na mladou sestřičku volajíc mne.
Ano co se děje…emm…pohlédla jsem na jmenovku připnutou nad jejím pravým prsem.Je tu nová ještě jsem jí neviděla,proto si nemohu vzpomenout na její jméno.
Předběhla mě. Marry…
Jo Marry…promiň mi….(tak potupné) copak potře…
Potřebují vás na sále 3.Nemohou zastavit krvácení.
Ano hned tam běžím.Vstala jsem a jen tak ze zvyku jsem se napila,už studené kávy.Usmála jsem se na ni a vyrazila ven na chodbu.Šla jsem rovně,pak jsem zatočila doprava a na konci chodby doleva.Hodila jsem na sebe zelený oblek a přes pusu jsem si uvázala masku proti zápachu.Vlastně jsem jí vůbec nepotřebovala,stačilo zadržet dech.Je to jen lidský výmysl,přes který neucítíte nic,tedy kromě hnusného zápachu dezinfekce.Vyjde vám to nastejno.

Vešla jsem do místnosti plné přístrojů,doktorů a sestřiček.Jejich pohledy jsi mě prohlíželi od hlavy až k patě.Nemusela jsem znát jejich myšlenky.Na první pohled bylo vidět co si myslí.Konečně jsem se uráčila přijít! V duchu jsem padala smíchy na zem,ale moje tvář se tvářila vážně a nezúčastněně.Mezi nimi vznikla škvírka kam jsem se měla postavit.Moje oči hledali sestru připravenou podat cokoliv.
Sestři jehlu prosím…
Sklonila jsem se nad krvácející ránou a začala šít.Občas si říkám nebýt mě pár lidí by tu nebylo.Už sem se zúčastnila s hodně případy hrozícím vykrvácením a vždy strach byl oprávněný.Dělala jsem,že opatrně a důkladně šiji ránu,ale mezitím jsem nenápadně přejela prstem krvácející místo,které se stačilo zacelit během jediného mrknutí všech v místnosti.Jako pokaždé nikdo nic nepostřehl.Je to zvláštní.Dalo by se říct,že mám dar přitahovat na sebe všelijaké maléry.Kdyby přišli na to,že stačí jediný můj dotyk a jakákoliv rána se zacelí nebo bolest zmizí,tak mě na místě upálí nebo šoupnou ztřeštěným vědcům na pokusy.

Vzpomínky z mého šťastného dětství s bráškou Edwardem,kterého mi vzala Španělská chřipka,tak jako zbytek rodiny mě stále pronásledují….Ani rychlá jízda autem mi je ani na chvilku nevymaže z hlavy.Nechci se jich zbavit,ale tím jak jsem ho ztratila je to o to víc bolestivější,i když už ubylo 96 let…stále to bolí….

Ufff…konečně doma…mnooo doma? To se říct nedá.Vždyť je to hotel…smích…
Charlie…Charlie…čičííí
Mno ahojky.Ty jsi zase spinkal ve skříni co…smích…
To je můj kocourek Charlie.Je mu 72 let.Je vázaný s mým životem.
Našla jsme ho jako malé nemocné koťátko.Vyléčila jsem ho a nechala si ho.Nejsem si jistá,proč žije tak dlouho,ale jedno vysvětlení proto mám…Ne že by ti,které jsem za svůj dlouhý život vyléčila byli nesmrtelní,ale Charlie…..Byl první koho jsem vyléčila!

Itachi :-*

24. ledna 2010 v 21:35 | Cassííík |  Itachi

POZASTAVENÍ

20. ledna 2010 v 14:23 | Cassííík |  Oznámení
Ahojíček lidiiiišký.
Omlouvám se,že tu nieč dlouho nepřibylo a že jsem neobíhala.Nemám čas...Důvod je prostý XD
Asi se podivýte,ale co :D
Jak už jsem jednou psala ulítla jsem na Twilight sage.Už jsem v polovině knihy čtvrtého dílu Rozbřesku.Počítám tak tuhle noc na čtení a kousek zítří a mno a pak jedu na víkend k tátovi :)
Takže se tu ukáži v pondělí,ale možná ve středu.Ale neoběhnu SBéčka,ale jen přidám nějaké obrázky ju :-*
Mno když je někdo maniac do něčeho,tak se nedá přestat.Přisahám Twilight je pro mě skoro jako droga O_o
Mneee to přeháním,ale takovouhle užo knížku jsem ještě nečetla ,,a to jsem jich četla hodně-KNIHOMOLKA-fakt moooc" je strašně napínavá a dobroudružná a mno uvidíte sami když si jí přečtete XD
Mno zatím pppp budu tu v pondělí :-*

Yamato Nadeshiko Shichi Henge 14

16. ledna 2010 v 20:46 | Cassííík

Yamato Nadeshiko Shichi Henge 13

16. ledna 2010 v 20:46 | Cassííík

Yamato Nadeshiko Shichi Henge 12

16. ledna 2010 v 20:44 | Cassííík


Yamato Nadeshiko Shichi Henge 11

16. ledna 2010 v 20:43 | Cassííík


Naruto Shippuden 143

16. ledna 2010 v 14:20 | Cassííík |  Episody shippuuden

Naruto Shippuden 142

16. ledna 2010 v 0:58 | Cassííík |  Episody shippuuden

Uááá výtvor na PC :D

15. ledna 2010 v 18:19 | Cassííík |  Grafika
Tak tak to to vypadalo před tím :)
A po mojí změně :)


A tady na měm druhém blogu je ještě jedna moje: maniacworld.blog.cz

Kaname

14. ledna 2010 v 22:00 | Cassííík |  Obrázky Full Metal Panic

Misuzu

14. ledna 2010 v 21:56 | Cassííík |  Obrázky Air

Yukito

14. ledna 2010 v 21:53 | Cassííík |  Obrázky Air


Design pro Yuriko-san

13. ledna 2010 v 21:46 | Cassííík |  Designy pro vás
Název: N+S
Vyroben: 13.1.2010
Spokojenost: 95%
Výrobcem: Cassííík (adminka blogu)
Uživatel : Yuriko-san
Ikonka: Mneeení...


12.Pláč-Polibky

12. ledna 2010 v 20:31 | Cassííík |  Pláč
Byla noc.Její pohled spočíval na krásným zářivým měsíci v úplňku.Vypadalo to jako by stále nevěděla,kde se ocitla a co se stalo…byla opřená o zábradlí,ze svého blouznění se probrala teprve před dvěmi dny.Celý ten týden kdy blouznila byl pro ni dobrým odpočinkem.Necítila nic,ani starosti nebo smutek jen dotyčného,který jí byl celých 7 dní nablízku a stále je.
Pohled na úplňkový měsíc jí pomohl překonat bariéru zapomnění.Všechno se jí vybavilo.Vše to co se stalo,to co prožila…

Itachi vešel do místnosti.Na jeho svalnatým hrudníku se od měsíce odráželi kapky vody.Jediné co měl na sobě byl bílý ručník obmotaný kolem jeho pasu.V ruce drže malý ručník a tím si sušil vlasy.Svým kouzelným pohledem si prohlížel Kondou pozorující měsíc.Ručník,kterým si stále sušil vlasy si nechal sklouznout po zádech na zem a ladným krokem se pomalu přesunul ke Kondou.
Kondou dělala jako by nic a dál si nevšímala toho,že tam je Itachi.
Položil ruce na její boky a stoupl si za ní.Opatrně si položil bradu na její rameno a čekal na její reakci.Chvilku se nic nedělo,oba zadrželi dech.Jen co vydechli, tak se Kondou otočila a chytla jeho obličej do rukou.Byla unesená těma očima.Pokaždé jí pohltili.Připadalo jí,že jeho pohled nemá konce.
Stoupla si na špičky a jemně se dotkla jeho rtů.

Její rty byla hebké a měkké.Než se stačila stáhnout,tak též vzal její obličej do dlaní a opětoval jí její políbení,ale tohle políbení už nebylo obyčejné,ale plné vášně a něhy.Po chvilince přidali i jazyky.Prozkoumávali se navzájem.Byli plní očekávání co se stane dál…
Začli se přemisťovat na postel.Kondou si opatrně lehla do středu velké postele a rozhodila svoje vlasy po polštáři.Naopak on si jednou nohou kleknul na okraj postele,pak to samé udělal se svojí druhou nohou,kterou ale posunul dál od okraje a takhle pokračoval dál,dokavaď se neocitl v tváří v tvář Kondou.Díval se na ní celý udivený.Se svými šedými vlasy s odstínem stříbrné rozhozené po polštáři vypadala kouzelně.Neodolal a přiblížil se k ní.Prstem jí lehounce pohladil po spodním rtu a políbil jí.Nemohl se jí nabažit.Mezi nádechy na další polibek oba řekli jméno toho druhého……..Kondou……..Itachi…….
Levou rukou se opíral o postel.Pravá ruka směřovala mezi jejími ňadry ke kalhotkám.
Ale po cestě se jeho prsty dotkli něčeho studeného.Ucukl a hned prsty zjišťoval co to je za studenou věc.Jen co zjistil,že ta věcička je v jejím pupíku,tak mu to docvaklo.Má v sobě stále tu špičatou věcičku,která jí dělá bezmocnou.Věděl že to musí vytáhnout i za cenu toho,že přijde o možnost se s Kondou pomilovat…Opatrně to vzal do dvou prstů a rychle to vytáhnul
Kondou: Itachiiii………
Vylítla bolestí z postele.Přitom srazila Itachiho.Cítila se znovu svěží,plná síly,jako by se znovu narodila.Jenže bolest nepřestávala.Proudila jí celým tělem.Začala se třást,nohy se jí podlamovali,až se sklátila k zemi.Byla při vědomí,když k ní Itachi přiskočil,ale nemohla se pohnout.Ta síla v ní stále proudila a byla větší a větší,ale proč jí ta síla nedokázala udržet na nohou?

Design Especially Edward

12. ledna 2010 v 16:03 | Cassííík |  Designy pro vás
Název: Especially Edward
Vyroben: 11.1.2010
Spokojenost: 100%
Výrobcem: Angelique Darling-neboli já Cassííík (adminka blogu)
Uživatel : Angelique Darling
Ikonka: Je :)Death Note Movie 2 CZ

11. ledna 2010 v 20:48 | Cassííík |  Filmy
Pod perexem je film :)